Strojový překlad do dalších jazyků: 

Finalisté 1. kola soutěže

Gratulujeme finalistům prvního kola soutěže, jejichž abecední seznam naleznete níže:

I. kategorie (10 - 14 let)

Boháčová Veronika - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Frątczak Maciej - Szkoła Podstawowa Nr 279, Warszawa
Gajak Karolina - Szkoła Podstawowa Nr 279, Warszawa
Głuchowska Milena - Szkoła Podstawowa Nr 279, Warszawa
Karvánková Eliška - Dvořákovo gymnázium a SOŠ ekonomická, Kralupy n/Vlt.
Klepalová Ida - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Knížková Eliška - ZŠ s rozšířeným vyučováním MaPV, Teplice
Kuželová Adriana - Základní škola Luhačovice
Marešová Veronika - Základní škola Humpolec
Matviak Ondřej - ZŠ a MŠ Kladno, Norská 2633
Maurerová Leontýna - Základní škola T. G. Masaryka, Český Krumlov
Melicherčík Tomáš - Základná škola Hrnčiarska, Zvolen
Němcová Jitka - Základní škola Pardubice, Staňkova 128
Petrmichl Tomáš - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Pichrtová Karolína - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Presl Ondřej - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Ratajová Petra - Základní škola Humpolec
Solár Matúš - Základná škola Hrnčiarska, Zvolen
Strbačková Věra - Masarykovo gymnázium, SZŠ a VOŠ zdravotnická Vsetín
Strnadová Kristýna - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Šalplachtová Světlanka - Základní škola a Mateřská škola Buchlovic

II. kategorie (15 - 19 let)

Baránková Terézia - Gymnázium, Žilina
Briš Michal - Gymnázium, Žilina
Číž Ondřej - Matiční gymnázium, Ostrava
Filipová Anna - Sportovní gymnázium, Kladno
Foglová Anna - Gymnázium, Ústí nad Orlicí
Haladová Anna - Gymnázium, Ústí nad Orlicí
Hlinková Veronika - Gymnázium, Žilina
Janda Karel - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Junková Tereza - Gymnázium, Ústí nad Orlicí
Karhanová Jana - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Kitašová Karin - Gymnázium, Žilina
Koštiaľová Eva - Gymnázium, Žilina
Lehocká Alexandra - Základná škola Hrnčiarska, Zvolen
Maštalířová Lenka - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Nováček Ondřej - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Oukropcová Žofie - Gymnázium Jaroslava Vrchlického, Klatovy
Pietruszczak Julia - Zgierski Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II
Váňová Lucia - Gymnázium, Žilina
Wekwejt Patryk - I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęce
Wójcik Jakub - I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęce
Załęska Weronika - I Liceum Ogólnokształcące, Ostrołęce

Aktualizovaný harmonogram soutěže naleznete zde.

Přejeme Vám hodně štěstí do druhého kola soutěže!

Vyhlašovatelé soutěže
Záštitu nad soutěží převzali
Partneři soutěže
SZMO_logo3_2013 logo epocha logo stachema logo rex logo nsnp cmyk logo kalich logo karolinum logo kašpar logo KD
Mediální partneři
logo history logo junior logo kladenske listy logo radio relax logo monitora