Strojový překlad do dalších jazyků: 

Soutěž škol

Nejaktivnější školou letošního 14. ročníku se stalo Gymnazium, Kysucké Nové Mesto, Slovensko. Za odměnu získává pozvání na slavnostní vyhlášení vítězů soutěže dne 5. června 2019 v kostele sv. Václava v Opavě a volné vstupenky na vzdělávací program Památníku Lidice. Další školy, které budou za svou aktivní účast odměněny jsou: 

Základní škola a mateřská škola Oskava, příspěvková organizace – vstupenky zdarma až pro 50 žáků do Památníku Lidice se vzdělávacím programem a publikace Památníku Lidice. 
Základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola Dolní Bousov – vstupenky zdarma až pro 50 žáků do Památníku Lidice se vzdělávacím programem a publikace Památníku Lidice. 
Základní a mateřská škola Kameničky – vstupenky zdarma až pro 50 žáků do Památníku Lidice se vzdělávacím programem a publikace Památníku Lidice. 
Základní škola Jindřichův Hradec II, Janderova 160 – vstupenky zdarma až pro 50 žáků do Památníku Lidice se vzdělávacím programem a publikace Památníku Lidice. 
Základní škola Horní Lideč, okres Vsetín – publikace Památníku Lidice. 
Základní a mateřská škola,Praha 2, Na Smetance 1 – publikace Památníku Lidice. 
Gymnázium a Střední odborná škola, Klášterec nad Ohří, Chomutovská 459, příspěvková organizace – publikace Památníku Lidice. 
Moravské gymnázium Brno s.r.o. – publikace Památníku Lidice. 
Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Kutná Hora, Masarykova 197 – publikace Památníku Lidice. 

 

Školy, které získaly vstupenky do Památníku Lidice, žádáme, aby předem informovaly o své návštěvě (kupón je platný po dobu jednoho roku ode dne slavnostního vyhlášení v Opavě) a vybraly si vzdělávací program. 

Na slavnostní vyhlášení dne 5. června 2019 v kostele sv. Václava v Opavě jsou srdečně zvány i ostatní školy! Je však nutné o svém příjezdu informovat (nejpozději do 10.5. 2019). 

 

Mgr. Tereza Feltlová 

tajemnice soutěže 

e-mail: feltlova@lidice-memorial.cz 

Vyhlašovatelé soutěže
Záštitu nad soutěží převzali
Partneři soutěže
SZMO_logo3_2013 logo epocha logo stachema logo rex logo nsnp cmyk logo kalich logo karolinum logo kašpar logo KD
Mediální partneři
logo history logo junior logo kladenske listy logo radio relax logo monitora